Open Atelier Westerkwartier

Open Atelier Westerkwartier

Jaaaa! dit willen we heel graag!

Langs ateliers fietsen of rijden en kijken wat ze gemaakt hebben.
En als je helemaal gegrepen bent door een kunstwerk dit kopen.
Van de kunstenaar zelf!

Lijst van deelnemende kunstenaars (kun je lekker de route voorbereiden)

  1. Fiona Zondervan, Dorpsstraat 18b, Den Horn, www.fionazondervan.nl
  2. Reinier van den Berg, Albert Harkemaweg 7, Aduard, www.reiniervandenberg.nl
  3. Lea Laarakker, "Het Hool", E.H.Woltersweg 23, Aduard, www.lea-silk.com
  4. Marietta Rust, Hunzeweg 64, Garnwerd, www.mariettarust.nl
  5. Bela Glaso, Hunzeweg 56, Garnwerd, www.belaglaso.nl
  6. Galerie De Weergang, Burg. Brouwersstraat 28, Garnwerd, madelonvanderkooy.wix.com/galeriedeweergang
  7. Jon Gardella, Hunzeweg 14, Garnwerd, www.jongardella.nl
  8. Roger Veldman ambachtelijk goudsmid, Nieuwestreek 5, Ezinge, www.rogerveldman.nl
  9. Matty de Vries, Haven 18, Ezinge, www.mattydevries.nl
  10. Ans Schuiling, Kerkstraat 10, Niehove, www.ansschuiling.nl
  11. Wianda Keizer, S. Veldstraweg 64, Den Ham, www.wiandakeizer.nl
  12. Greetje Hoving, Botter 7, Zuidhorn, www.greetjehoving.nl
  13. Anneke Hoes-Langeland, Hooglanden 15, Zuidhorn, www.annakunst.nl
  14. Aernout Steegstra, Niekerkerdiep noordzijde 7B, Briltil, www.aernoutsteegstra.nl
  15. Marlies Bosch, Brilweg 44b, Briltil, www.boschphotography.com
  16. Frouwina Bloem, Brilweg 32, Briltil, www.frouwinabloem.nl
  17. Louie Barkov, Brilweg 21a, Zuidhorn, www.louiebarkov.nl
  18. Elisabeth Donkers, Klinckemalaan 7, Zuidhorn, www.madebyelisabeth.nl
  19. Margot Brekelmans, Hoofdstraat 37, Zuidhorn, www.margot-brekelmans.nl
  20. Reny Kramer, Boslaan 9, Zuidhorn, www.rarkramer.nl
  21. Frans Hage, Thorbeckestraat 49, Zuidhorn, www.franshage.nl lijkt stuk >> Frans op Pinterest
  22. Corine Eising, Cort van der Lindenstraat 8, Zuidhorn, www.kritterz.nl
  23. Anja Lensen, Pelmolen 11, Niezijl, In de krant
  24. Atelier De Lachende Kip / Carla van de Ven, Eise Eisingastraat 10, Visvliet, www.delachendekip.nl
  25. Eva Ouden Ampsen, Abel Tasmanweg 50, Lutjegast, www.evaoudenampsen.nl
  26. Kunst&Ambachtsplein Westerkwartier, Kerkweg 5, Sebaldeburen, www.facebook.com/OogvandeStormWesterkwartier
  27. Henneke Chevalier, Provincialeweg 44, Kornhorn, www.hennekechevalier.nl
  28. Bella Hendriksen, Provincialeweg 60, Kornhorn, www.bellahendriksen.nl
  29. Martien Veldman, Westerweg 2 (kerk), Noordwijk, www.martienveldman.nl
  30. Jolanda Kieneker-Drewes, Koppelweg 7, De Wilp, www.jolandakieneker.nl
  31. Trees van der Velden, Haspelwijk 4, Zevenhuizen, www.treesvandervelden.nl
  32. Kunst met LeF, Tuinkoepel 6, Leek, www.kunstmetlef.nl
  33. Bibliotheek Leek, Waezenburglaan 53, Leek, workshop
  34. RoesD, De Holm 34, Tolbert, www.roesd.nl

En download hier de hele lijst in pdf om te printen. Handig voor onderweg

Meer dus, wel 34!
Veel plezier!

 

FJ

Later bericht    Overzicht    Eerder bericht